Cześć miłośniku roślin egzotycznych!

Dziękuję za dołączenie do społeczności Oaza Palmy. 

Mam dla Ciebie specjalną jednorazową ofertę!

E-book “Palma Areka – przepis na sukces” w wyjątkowej cenie 27zł

Standardowa cena wynosi 49 zł

Pamiętaj, że ta oferta ważna tylko 30 minut. Nie odświeżaj strony i nie wychodź z niej – wtedy ta niska cena zniknie!

Palma areka w doniczce

Chcesz zadbać o swoją palmę, ale nie wiesz co lubi, a czego nie?

Kupiłeś swoją pierwszą arekę i chcesz, by cieszyła Cię długi czas?

Twoja palma wyglądała dobrze po zakupie, ale zaczęła marnieć w oczach?

Jeśli choć na jedno z tych pytań odpowiedziałeś TAK, to nie zatrzymuj się i czytaj dalej : )

Kupiłeś Arekę, przyniosłeś ją do domu i ustawiłeś w salonie, aż nagle zaczęły schnąć jej liście, pojawiły się na nich plamki i ogólnie zaczęła wyglądać coraz słabiej? Albo ma się dobrze, lecz mimo dobrej opieki nie rośnie?

Areka to piękna palma, która na początku może Ci się wydawać trudna w uprawie. Na szczęście wystarczy ją lepiej poznać! Dowiedzieć się co lubi, czego nie lubi i na co jest wrażliwa. Jeśli to opanujesz – będzie pięknie zdobić Twoje wnętrza. I to do Ciebie będą przychodzić po porady 🙂 

Pokażę Ci jak się nią opiekować, by zachwycała każdego gościa w Twoim domu. 

Wszystko, co musisz wiedzieć by dobrze dbać o tę palmę znajdziesz w e-booku “Palma Areka – przepis na sukces”.

Są tu porady w temacie odpowiedniego stanowiska, prawidłowego podlewania i pielęgnacji zimą, a także informacje o najczęstszych błędach, chorobach i szkodnikach.

Przeprowadzę Cię krok po kroku po wszystkich zagadnieniach związanych z pielęgnacją Twojej palmy.

Dam Ci jasną instrukcję obsługi Areki, dzięki której już zawsze będziesz wiedzieć jak reagować na jej konkretne dolegliwości.

Odpowiem na wszystkie najczęstsze wątpliwości dotyczące palm: ich pielęgnacji, podlewania, przesadzania i nawożenia.

Przekonałam Cię? 🙂

Masz jeszcze chwilę na zakup e-booka „Palma Areka – przepis na sukces” w specjalnej cenie 27 zł 49 zł

Zobacz co kryje e-book w środku!

Kim jestem i co wiem o palmach?

Mówię o sobie, że odbiła mi palma na punkcie roślin egzotycznych. Szczególnie bambusów i palm. Dzielę się wiedzą o nich na Egzotycznych Pogawędkach, które prowadzę na Facebooku, pisząc bloga BambusowySen.pl, opowiadałam też o uprawie doniczkowych palm w Dzień Dobry TVN. Uwielbiam czekoladę, koty i skarpetki w roślinne motywy.

Zobacz opinie na temat e-booka!

E-book dał mi kompendium wiedzy zebranej w jednym miejscu. Kiedy zauważyłam, że moja palma podupadła na zdrowiu zaczęłam szperać na temat jej pielęgnacji, jednak znalazłam tyle sprzecznych informacji, że się pogubiłam. E-book pomógł mi poukładać i ustabilizować wiedzę, pokazał mi jak kompleksowo zadbać o Arekę od momentu zakupu, przez zadbanie o odpowiednie podłoże i przesadzanie, po codzienne dobre praktyki palmowe. Polecam każdemu, kto marzy o takiej palmie, ale też i temu, kto jest szczęśliwym posiadaczem, a nie ma pojęcia jak zadbać o Arekę by cieszyła oko i duszę. Ola Juszkiewicz, zwyciężczyni 9. Sezonu Programu MasterChef
Ola Juszkiewicz
Zwyciężczyni 9. Sezonu Programu MasterChef
Szkoda, że skala jest tylko do 5, bo ten e-book zdecydowanie zasłużył na 10! Moja biedna areka ze sklepu ze skandynawskimi meblami cieszyła oko w tej samej formie… przez rok… ani w lewo ani w prawo. Podlewałam, zalewałam, włożyłam wszystkie odżywki świata i… nic. E-book otworzył mi oczy i pokazał na tacy wszystkie błędy, które popełniałam. Zrobiłam w domu arekową rewolucję, przesadziłam, oczyściłam, rozpieściłam wszystko wg arekowych nakazów i mam 4 nowe liście 😀 a to dopiero pierwszy miesiąc. E-book jest przejrzysty, autorka pomyślała o wszystkim, każdy detal jest opisany krok po kroku, e-book ma dobrane bardzo ładne zdjęcia. Jeśli w miarę czytania pojawiało się w mojej głowie jakiekolwiek pytanie odpowiedź była na kolejnej stronie! Jakby czytała nam w myślach. Nie wahaj się – ratuj swoją arekę. Z tym e-bookiem, zielony sukces jest w zasięgu Twojej ręki.
Marika
Czytałam wszystkie e-booki o palmach i uważam, że w prosty i wyczerpujący sposób została opisana ich pielęgnacja. Ja daję duży plus ;))
Margarita

To ostatni moment na kupno tego e-booka taniej!

Tylko dla Ciebie w cenie 27 zł, zamiast 49 zł