Cześć miłośniku palmy kokosowej!

Kupiłeś swoją pierwszą palmę kokosową i chcesz cieszyć się nią długi czas?

Twoja palma marnieje i nie wiesz, co zrobić?

Przeczytałeś gdzieś na grupie, że uprawa palmy kokosowej nie ma sensu, a Ty czujesz, że jest inaczej?

Być może myślisz nawet, ze to pewnie dlatego, że "nie masz ręki do kwiatów".

Jeśli choć na jedno z tych pytań odpowiedziałeś TAK, to razem z Andrzejem przygotowujemy coś w sam raz dla Ciebie! 

Czy też tak masz, że kupujesz palmę kokosową, bo bardzo Ci się podoba i cieszysz się na samą myśl, że dzięki niej w swoim mieszkaniu poczujesz się jak na wakacjach

A potem przynosisz ją do domu ustawiasz przy kanapie i … zamiast się nią cieszyć, zauważasz, że wygląda coraz słabiej: schną lub żółkną liście, coś jej wyraźnie nie pasuje.  

Bardzo możliwe, że wskakujesz wtedy do internetu, googlujesz i czytasz „jej uprawa nie ma sensu, to palma-jednorazówka„, albo „w Polsce taka tropikalna roślina nie ma szans”, czy też „pożyje tylko tak długo, jak długo starczy w kokosie substancji odżywczych”… I Twoja wcześniejsza frajda zamienia się w rozczarowanie.

Jeśli to brzmi znajomo, to musisz wiedzieć, że palma kokosowa nie jest jednorazowa – po prostu trzeba ją poznać. Gdy już wiesz, co lubi, a czego nie – Twoje marzenie o wakacjach w donicy jest na wyciągnięcie ręki!

palma kokosowa jak uprawiać poradnik

W naszym eBooku znajdziesz komplet porad i wskazówek, które pomogą Ci zadbać o palmę kokosową tak, że zachwyci każdego gościa. A przede wszystkim Ciebie.

Dowiedz się jak dobrze dbać o ten gatunek palmy – sprawdź eBook “Palma kokosowa – poznaj i uprawiaj”.

Przekonasz się, że jej długoletnia uprawa jest możliwa i wcale nie taka trudna. Dobierzesz odpowiednie dla niej miejsce, podłoże, donicę, dowiesz się, jak podlewać i nawozić, by pięknie rosła. Poznasz też nieco jej super-ciekawej historii, a do tego dostaniesz przepis na wyhodowanie sobie palmy z orzecha kokosowego🥥 z marketu.

Zapisz się na listę zainteresowanych 
i pobierz darmowy fragment eBooka
"Palma kokosowa - poznaj i uprawiaj"