Nie wiesz jaki bambus wybrać?

Jeśli nie wiesz jaki gatunek bambusa wybrać do swojego ogrodu, donicy albo w formie żywopłotu  i chciałbyś skorzystać z porady eksperta – to jesteś w odpowiednim miejscu 🙂 

 

Nazywam się Sylwia Hennek można powiedzieć, że odbiła mi palma na punkcie bambusów i palm! 

Cieszę się, że chcesz zadbać o swoje egzotyki i skorzystać z mojego doświadczenia.

 

 

Pomogę Ci znaleźć przyczynę złego stanu Twoich bambusów. Porozmawiamy o metodach na pozbycie się ewentualnych szkodników czy chorób.

Doradzę Ci w kwestii wyboru bambusa do twojego ogrodu, podpowiem jak go sadzić czy pielęgnować.

Pokażę Ci jak je prawidłowo zabezpieczyć na zimę, jaką donicę wybrać i jak podlewać Twoje egoztyczne trawy!

Kim jestem?

Nazywam się Sylwia Hennek i odbiła mi palma na punkcie bambusów i palm!

 

Zajmują mnie już ponad 10 lat. Choć moja przygoda z roślinami egzotycznymi zaczęła się od palm, to muszę przyznać, że to właśnie bambusy skradły mi serce i głowę. Im lepiej je poznaję, tym bardziej mnie fascynują – swoją odpornością, siłą wzrostu, tym z jaką gracją poddają się nawet silnemu wiatrowi.

 

Kiedy raz usłyszy się uspokajający szum ich liści, to nie da się go pomylić z niczym innym – po prostu koi. Z doświadczenia wiem, że w towarzystwie bambusów odpoczywa się naprawdę wspaniale. 

 

Poznaj szczegóły

konsultacji bambusowej!

 

Podczas indywidualnej konsultacji specjalistka od uprawy bambusów w Polsce Sylwia Hennek chętnie pomoże Ci wybrać odpowiedni gatunek i odpowie na wszelkie bambusowe pytania.

197,00  Brutto

Na stanie

Gdzie mogłeś mnie zobaczyć?

  • pisałam artykuły do takich gazet jak: „Mój piękny ogród” czy „Kocham ogród”
  • od 12 lat prowadzę sklep Oaza-Palmy z sadzonkami i nasionami roślin egzotycznych
  • bambusy z mojego sklepu rosną m.in. w Opolskim Zoo
  • mój artykuł o bambusach ukazał się na łamach magazynu 'Gardener’s World’

Zobacz opinie moich klientów

Konsultacja przebiegła bardzo sprawnie i merytorycznie. Sylwia była świetnie przygotowana do konsultacji, przeanalizowała temat, odniosła się do każdego mojego pytania i wątpliwości. Rzetelnie omówiła całą przygodę od wyboru roślin do mojego ogrodu, przygotowania podłoża, nasadzenia, odżywiania, pielęgnacji, w tym cięcia, aż do zimowania, opisała zmiany wysokości, pokroju roślin na przestrzeni kolejnych lat ich życia w ogrodzie. Przytaczając argumenty i staranne, dopracowane w szczegółach opisy wyczerpała temat i nie pozostawiła we mnie żadnych pytań i nieścisłości. Chyba mogę powiedzieć, że zaraża pasją, bo już nie mogę się doczekać terminu sadzenia.

Julita

Zachęcam do skorzystania z konsultacji indywidualnej z Panią Sylwią. Miła rozmowa a przede wszystkim pełen profesjonalizm. Zaoszczędziłem czas i uzyskałem szczegółowe i praktyczne informacje odnośnie uprawy bambusa jak również pomoc przy wyborze konkretnego gatunku rośliny, która najlepiej pasowałaby do moich oczekiwań i uwarunkowań ogrodu.

Marcin

Bardzo dziękuję za wspaniałą rozmowę o bambusach, ogrom wiedzy i profesjonalne wsparcie. Konsultacje z tobą to czysta przyjemność. Dowiedziałem się wszystkiego czego potrzebowałem i jeszcze więcej. 

Konrad

Projektant Ogrodów

Poznaj szczegóły

konsultacji bambusowej!

 

Podczas indywidualnej konsultacji specjalistka od uprawy bambusów w Polsce Sylwia Hennek chętnie pomoże Ci wybrać odpowiedni gatunek i odpowie na wszelkie bambusowe pytania.

197,00  Brutto

Na stanie