Bezpłatny mini-kurs mailowy 👉🏻 Jak kupić zdrową palmę do ogrodu, na balkon lub taras 🌴 (klik)

Jesteś profesjonalistą?

Jeśli projektujesz ogrody dla swoich klientów i śledzisz branżowe trendy to już wiesz, że rośliny egzotyczne w Polsce zyskują na popularności i coraz więcej klientów o nie pyta.

Już teraz
rozwiń egzotyczne kompetencje

Egzotyki pojawiają się już w marketach budowlanych, w czasopismach ogrodniczych i programach telewizyjnych, i oczywiście – na Instagramie. To sprawia, że trend coraz bardziej się rozkręca niejako ‘od dołu’ i z pewnością będzie przybierał na sile. Dlatego teraz, kiedy jeszcze niewielu profesjonalistów potrafi sprawnie i pewnie się w nim poruszać, jest idealny moment na to, by zdobyć egzotyczne kompetencje – i odpowiedzieć na potrzeby inwestorów, nawet te jeszcze nieuświadomione :) Zamiast zostawać w tyle, zyskaj mocny wyróżnik dla swojej pracowni.

Umiejętności z zakresu stosowania egzotycznych roślin w projektach pozwolą Ci też adekwatnie podnieść ceny i dzięki temu łatwiej rozwijać swój biznes.

Chętnie pomogę Ci te kompetencje zdobyć i rozwinąć. Dzięki nim sięgniesz po klientów premium, zachwycisz ich egzotyczną nutą w ogrodzie, na tarasie albo na balkonie, a oni z ekscytacją będą polecać Cię dalej.

Zobacz ten film na start!

Odtwórz wideo