Chcesz się ze mną przenieść do Malezji i Singapuru? Obserwuj relację na Instagramie! (klik📲)

Przedsprzedaż sadzonek bambusów + aktualne prace nad e-bookiem o palmach | Egzotyczna Pogawędka #31

Egzotyczna Pogawędka to cotygodniowe spotkania na żywo, na których poruszam różne tematy związane z egzotycznymi roślinami: bambusami, palmami, agawami, bananami i nie tylko. Opowiadam jak je wybrać, jak sadzić i uprawiać, co robić a czego niekoniecznie. Staram się pokazać, że rośliny egzotyczne wcale nie muszą być tak trudne w uprawie, jak nam się wydaje. Nagrania z tych spotkań wrzucam także na bloga.

 

#Egzotycznapogawędka odbywa się w każdy piątek o 19:00 na naszej facebookowej grupie i na fanpage’u. Zapraszam, jeśli masz ochotę być na żywo!

    • Dziś opowiadam o przedsprzedaży sadzonek bambusów w naszym sklepie Oaza-Palmy.pl. Co to jest, jak możesz na przedsprzedaży skorzystać i jak to działa?

 

    • Usłyszysz też nad czym aktualnie pracujemy z Andrzejem Sobkowiakiem z kanału ‘Palmy w Taczanowie’ w temacie e-booka o palmach mrozoodpornych.?

 

  • Odpowiadam  na pytanie: Czy jest jakiś najlepszy miesiąc na sadzenie młodych bambusów do gruntu?

 

Poniżej znajdziesz nagranie, a zaraz później krótki transkrypt jeśli chcesz wiedzieć co działo się w danej minucie spotkania ?

 

2:25 – opowiadam o przedsprzedaży sadzonek bambusów (zapisz się i pobierz cennik tutaj)
13:00 – kilka słów o konsultacji, podczas której chętnie pomogę Wam dobrać bambusy do waszego ogrodu (ofertę konsultacji znajdziesz tutaj)
14:00 – opowiadam jak idzie nam praca nad e-bookiem o palmach mrozoodpornych, którego piszemy z  Andrzejem Sobkowiakiem z kanału ‘Palmy w Taczanowie’ ? (zapisz się na listę zainteresowanych tym e-bookiem i pobierz darmowy rozdział!)

20:01 – kilka słów o nowej dostawie nasion (nasionkach bananów)

21:30 – opowiadam na pytanie: Czy jest jakiś najlepszy miesiąc na sadzenie młodych bambusów do gruntu?

 
? LISTĘ WSZYSTKICH EGZOTYCZNYCH POGAWĘDEK ZNAJDZIESZ TUTAJ

Zacznij tutaj | Playlista Egzotycznych Pogawędek

 

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *