Egzotyczna Pogawędka to cotygodniowe spotkania na żywo, na których poruszam różne tematy związane z egzotycznymi roślinami: bambusami, palmami, agawami, bananami i nie tylko. Opowiadam jak je wybrać, jak sadzić i uprawiać, co robić a czego niekoniecznie. Staram się pokazać, że rośliny egzotyczne wcale nie muszą być tak trudne w uprawie, jak nam się wydaje. Nagrania z tych spotkań wrzucam także na bloga.

 

#Egzotycznapogawędka odbywa się w każdy piątek o 19:00 na naszej facebookowej grupie i na fanpage’u. Zapraszam, jeśli masz ochotę być na żywo!

W tym odcinku nie odpowiadam na pytania grupowiczów, bo ich nie było 🙂 Za to:

  • wspominam o adwentowym konkursie, w którym można wygrać nasiona roślin egzotycznych o wartości 200 zł. Konkurs odbywa się na fanpage Oaza-Palmy i trwa do 25 grudnia: https://www.facebook.com/OazaPalmy
  • opowiadam o 1 częstym błędzie, który sprawia, że rośliny marnieją i padają

 

 

00:50 – opowiadam o konkursie adwentowym

3:00 – opowiadam o błędzie, przez który rośliny padają

09:00 – kilka słów o nowej opinii na temat e-booka o Chamedorze

 

🌿 LISTĘ WSZYSTKICH EGZOTYCZNYCH POGAWĘDEK ZNAJDZIESZ TUTAJ

Zacznij tutaj | Playlista Egzotycznych Pogawędek

Sylwia Hennek

blogerka, miłośniczka palm, bambusów i czekolady. Te trzy rzeczy widzi wszędzie - oglądając "Ojca chrzestnego", podróżując po Bałkanach czy spacerując po krakowskim rynku. Rośliny i czekolada to dla niej sposób na znalezienie chwili oddechu w pędzącym świecie.