______________________________

Wszystko, co musisz wiedzieć – w jednym miejscu

Czy wiesz, że możesz poczuć się jak na wakacjach we własnym ogrodzie albo na tarasie? Że możesz cieszyć się kawą (albo drinkiem z palemką) w cieniu… no właśnie – żywej palmy? Uprawa takiej królewskiej piękności w ogrodzie jest możliwa i wcale nie taka trudna, jak się wydaje. O wszystkim opowiemy Ci w naszym e-booku. Wierzymy, że nasz ogród powinien być oazą spokoju i miejscem do odpoczynku, a niekoniecznie pożeraczem czasu, pieniędzy i marzeń jego właścicieli… 

… A może masz już w ogrodzie (albo na tarasie) palmę, jednak nie do końca wiesz jak o nią dbać? Słabnie, żółknie, nie chce Ci powiedzieć co ją gryzie? W e-booku znajdziesz wszystkie potrzebne informacje, które pozwolą Ci ocenić czego Twoja palma potrzebuje wiosną, latem, jesienią i – oczywiście – zimą, żeby dobrze i pięknie rosnąć. Przekonasz się, że jeśli tylko wiesz co robić i jak, to pielęgnacja palmy mrozoodpornej zajmuje mniej czasu, niż pielenie rabatek.

E-BOOK “JAK  Z POWODZENIEM

UPRAWIAĆ PALMY W POLSCE

MROZOODPORNE PALMY W OGRODZIE I NA TARASIE”

Jak z powodzeniem uprawiać palmy w Polsce - mrozoodporne palmy w ogrodzie i na tarasie

CZEGO DOWIESZ SIĘ Z TEGO E-BOOKA?

🌴 Dlaczego warto sadzić palmy mrozoodporne?

🌴 Jak rozumieć mrozoodporność palm i dlaczego warto ją rozumieć?

🌴 Jakie są najodporniejsze gatunki palm mrozoodpornych?

🌴 Jak szybko rośnie palma w Polsce?

🌴 Jakie są zalety małej / dużej palmy?

🌴 Jak wybrać dobre miejsce dla palmy w ogrodzie?

🌴 Jak sadzić palmy w gruncie, a jak w donicach na tarasie?

🌴 Cztery pory roku z palmą w ogrodzie, czyli pielęgnacja wiosną, latem, jesienią i zimą

🌴 Jak zabezpieczyć palmy przed silnymi mrozami?

🌴 Częste błędy i jak ich uniknąć

ZOBACZ OPINIE NA TEMAT E-BOOKA

Jakiś czas temu kupiłam palmę karłatkę, ale dopiero teraz znalazłam znakomity poradnik, który wyjaśnił wszystkie moje wątpliwości związane z jej uprawą oraz nauczył rzeczy, o których nie miałam pojęcia. A to tylko jedna z licznych palm opisanych w książce. Niezwykle ciekawy jest rozdział ‘Palmy zimą’, w którym opisane są sposoby zabezpieczania palm podczas naszej polskiej zimy.

Maryla

Naprawdę polecam. Kiedy kupujesz swoją pierwszą palmę jest to lektura obowiązkowa. Ja kupiłem swoje trzy pierwsze palmy dwa miesiące temu dużo popełniłem już błędów ale wszystko jest do poprawienia i myślę że dzięki tej wspaniałej lekturze dam radę. W sklepach powinni dodawać to w formie książki jako instrukcję do palmy.

Tomasz

Świetny pomysł I wykonanie. Czyta sie przyjemnie i przy okazji ogląda fajne zdjęcia.W obecnych czasach lektura obowiązkowa dla początkujących , ale i zaawansowanych palmiarzy.
Polecam tez dla sprzedawców palm- jako szkolenie z tego co sprzedają

Kinga

Czyta się jednym tchem. Mimo że mam palmy od 5 lat to i tak z przyjemnością dowiedziałem się kilku ciekawostek.

Ryszard

POZNAJ E-BOOK O PALMACH MROZOODPORNYCH!

 

E-book jest adresowany do wszystkich, którzy poszukują przystępnej i rzetelnej wiedzy o palmach mrozoodpornych. Wyczerpująco omawia ich uprawę w Polsce, zarówno gruncie, jak i w donicach.

Znajdziesz tu niezbędne porady, ciekawe informacje o palmach, liczną dokumentację fotograficzną, wszystko to oparte na polskich doświadczeniach.

 

69,90  Brutto

Autorzy

Sylwia Hennek

Mówi o sobie, że odbiła jej palma na punkcie roślin egzotycznych. Szczególnie bambusów i palm. Dzieli się wiedzą o nich na Egzotycznych Pogawędkach, które prowadzi na Facebooku, pisząc bloga BambusowySen.pl, opowiadała też o uprawie doniczkowych palm w Dzień Dobry TVN.

Uwielbia czekoladę, koty i skarpetki w roślinne motywy.

Autorka e-booka o bambusach ‘Bambusowy sen, czyli o uprawie orientalnych traw w Polsce’ oraz e-booków o palmach doniczkowych.

Andrzej Sobkowiak

Z zawodu tłumacz języka francuskiego, z zamiłowania egzotyczny ogrodnik. Od wielu lat pasjonuje się uprawą palm mrozoodpornych w Polsce. W swoim ogrodzie ma też wiele innych egzotycznych roślin, jak banany czy bambusy, które wspaniale komponuje z bardziej swojską zielenią.

Mieszka w Taczanowie Drugim, w południowej Wielkopolsce i tam uprawia swój egzotyczny ogród (na zdjęciu!).

Autor bloga: www. palmywtaczanowie.pl

 

 

W e-booku znajdziesz nie tylko mnóstwo treści, ale też piękne ilustracje i wiele zdjęć! Tak wygląda kilka przykładowych stron, łącznie jest ich 377.

podgląd stron ebooka o palmach mrozoodpornych

POZNAJ E-BOOK O PALMACH MROZOODPORNYCH!

 

E-book jest adresowany do wszystkich, którzy poszukują przystępnej i rzetelnej wiedzy o palmach mrozoodpornych. Wyczerpująco omawia ich uprawę w Polsce, zarówno gruncie, jak i w donicach.

Znajdziesz tu niezbędne porady, ciekawe informacje o palmach, liczną dokumentację fotograficzną, wszystko to oparte na polskich doświadczeniach.

 

69,90  Brutto