Bezpłatny mini-kurs mailowy 👉🏻 Jak kupić zdrową palmę do ogrodu, na balkon lub taras 🌴 (klik)

Kiedy wysadzić palmy mrozoodporne do ogrodu? | Egzotyczna Pogawędka #36

Egzotyczna Pogawędka to cotygodniowe spotkania na żywo, na których poruszam różne tematy związane z egzotycznymi roślinami: bambusami, palmami, agawami, bananami i nie tylko. Opowiadam jak je wybrać, jak sadzić i uprawiać, co robić a czego niekoniecznie. Staram się pokazać, że rośliny egzotyczne wcale nie muszą być tak trudne w uprawie, jak nam się wydaje. Nagrania z tych spotkań wrzucam także na bloga.

#Egzotycznapogawędka odbywa się w każdy piątek o 19:00 na naszej facebookowej grupie i na fanpage’u. Zapraszam, jeśli masz ochotę być na żywo!

Dziś dowiecie się kiedy można już sadzić palmy mrozoodporne do ogrodu. Odpowiadam też na pytania zadane pod specjalnym postem na naszej grupie ‘Bambusy mrozoodporne i palmy w Polsce’ ?

Poniżej znajdziesz nagranie, a zaraz później krótki transkrypt jeśli chcesz wiedzieć co działo się w danej minucie spotkania ?

 

6:10 – przekazuję wskazówki od Andrzeja na temat tego kiedy wysadzać palmy mrozoodporne do ogrodu (tutaj możesz zapisać się na listę osób zainteresowanych e-bookiem o palmach mrozoodpornych)

17:10 – odpowiadam na pytanie zadane na grupie ‘Poproszę o porady/wskazówki na temat roślin, które można uprawiać w przydomowej szklarni/zimowym ogrodzie’

 

? LISTĘ WSZYSTKICH EGZOTYCZNYCH POGAWĘDEK ZNAJDZIESZ TUTAJ

Zacznij tutaj | Playlista Egzotycznych Pogawędek

 

 

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *