Egzotyczna Pogawędka to cotygodniowe spotkania na żywo, na których poruszam różne tematy związane z egzotycznymi roślinami: bambusami, palmami, agawami, bananami i nie tylko. Opowiadam jak je wybrać, jak sadzić i uprawiać, co robić a czego niekoniecznie. Staram się pokazać, że rośliny egzotyczne wcale nie muszą być tak trudne w uprawie, jak nam się wydaje. Nagrania z tych spotkań wrzucam także na bloga.

#Egzotycznapogawędka odbywa się w każdy piątek o 19:00 na naszej facebookowej grupie i na fanpage’u. Zapraszam, jeśli masz ochotę być na żywo!
 
Tym raziem odpowiadam na pytanie Wojtka zadane na naszej grupie ‘Bambusy mrozoodporne i palmy w Polsce na Facebooku: Na co uważać przy przestawianiu bambusów w doniczkach z mieszkania na zewnątrz?
 
Poniżej znajdziesz nagranie, a zaraz później krótki transkrypt jeśli chcesz wiedzieć co działo się w danej minucie spotkania 🙂
 

 

2:35 – odpowiadam na pytanie Wojtka: Na co uważać przy przestawianiu bambusów w doniczkach z mieszkania na zewnątrz? (wspomniany link – dlaczego nie polecam bambusów do wnętrz?)
 
8:55 – niedawno posadzone bambusy – na co zwrócić uwagę?
 
10:00 – aktualizacja postępów prac nad e-bookiem o palmach mrozoodpornych (wspomniany link – zapis na listę osób zainteresowanych)
 
18:18 – odpowiadam na pytanie Karoliny: Skąd importujemy bambusy? (wspomniany link – nasz sklep z sadzonkami bambusów)

 

🌿 LISTĘ WSZYSTKICH EGZOTYCZNYCH POGAWĘDEK ZNAJDZIESZ TUTAJ

Zacznij tutaj | Playlista Egzotycznych Pogawędek